Ocenenia aj pre UMB
V Banskej Bystrici ocenili dobrovoľníkov, ktorí majú srdce na dlani

kategórii koordinátor dobrovoľníkov a dobrovoľníčok cenu získala mladá vysokoškolská učiteľka a dlhoročná koordinátorka Janka Šolcová, vysokoškolská učiteľka na Katedre sociálnej práce Pedagogickej fakulte UMB. Novinkou bola kategória dobrovoľník Univerzity Mateja Bela (UMB), ktorú sa Centrum dobrovoľníctva rozhodlo zaradiť pri príležitosti 20. výročia dobrovoľníctva na UMB. Cenu získal Robert Sabo, člen Katedry elementárnej a predškolskej pedagogiky Pedagogickej fakulty UMB, ktorý popri práci vysokoškolského učiteľa venuje množstvo voľného času podpore rozvoja lesných škôlok. Na univerzite je tiež koordinátorom miestneho centra programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu.

Tradičná prezentácia service learningových projektov.

Počas celoslovenského kola ŠVOČ v odbore sociálna práca sme prezentovali aj výsledky našich projektov.

Partnerstvo je v service learningu kľúčovou zložkou.