Vzdelávanie pre budúcnosť
Zámerom konferencie je vytvoriť priestor na výmenu skúseností, vzájomnú inšpiráciu a diskusiu o perspektívach učiteľského vzdelávania na Slovensku v kontexte výziev 21. storočia...
... a prezentovať príklady dobrej praxe rozvíjajúce rôznorodé kompetencie súčasných i budúcich učiteľov a učiteliek a ostatných pomáhajúcich profesií vo vysokoškolskom prostredí i mimo neho. Konferencia je bez poplatku.

Konferencia sa koná pod záštitou rektora Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici doc. Ing. Vladimíra Hiadlovského, PhD.

Všetky aktuálne informácie sú dostupné na webovej stránke Pedagogickej fakulty UMB v Banskej Bystrici.

Tradičná prezentácia service learningových projektov.

Počas celoslovenského kola ŠVOČ v odbore sociálna práca sme prezentovali aj výsledky našich projektov.

Partnerstvo je v service learningu kľúčovou zložkou.